در اول، این درب ها به جهت لوکس بودن جای خود را میدهد به صنعت ساختمان و کم کم به یک ضرورت برای زندگی بشر امروزی تبدیل شده است.

اپراتورهای این درب ها، زندگی روزانه شما را با ارائه تنوع وسیعی

ازدیگر محصولات جهت درب های پارکینگی، درب های ورودی و کرکره های پنجره ای آسانتر می کند.

 

درب اتوماتیک slide11

 موارد استفاده :

این سیستم ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا جزء لاینفک ساختمان ها، اماکن تجاری و مراکز صنعتی شده است.

درب اتوماتیک خانگی، امنیت و آرامش و آسودگی را برای شما  مشتریان و زیبایی را برای ساختمان شما به ارمغان می آورد.

درب اتوماتیک صنعتی، جهت ورودی سوله هاو کارخانه ها، انبار به کاهش مصرف انرژی و بهره بری بالا کمک زیادی می کند.

شرکت با سابقه ای طولانی در طراحی و اجرای درب های اتوماتیک با بکارگیری پرسنل فنی مجرب و آموزش دیده،

با ارائه بهترین کیفیت، خدمات و سرویس های دوره ای در طول مدت گارانتی محصول،

سیستمی مورد اعتماد جهت تداوم همکاری های طولانی مدت را برای مشتریان خود فراهم کرده است، درب اتوماتیک شیشه ای .

طیف گسترده ای از انواع درب ها این اجازه را به شما می دهد که تمامی نیازهای خود را برآورده سازیم.

و با بکارگیری از دانش روز دنیا و تیم فنی دور آذین ، آمادگی اجرای انواع سیستم های

درب اتوماتیک مسکونی و صنعتی و طراحی درب های خاص را داریم.

استفاده از درب های ات.ماتیک در مکانهای متعددی وجود دادر از جمله: 1- انبار کالاها، 2- در فرودگاه ها، 3-خدمات باربری، 4- بنادرها، و مراکزهای مختلفی وجود دارد.

درب های اتوماتیک به صورت اتوماتیک و باخودکار درهنگام اتش شروع به کار کردن میکنند، و از امنیت بالایی برخورد دار هستند .

 انواع درب اتوماتیک :
1-درب اتوماتیک پارکینگی
الف: درب های لنگه ای و یا دو لنگه لولایی
ب: درب های ریلی و یا کشویی
2- درب اتوماتیک شیشه ای نفررو
الف: درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
ب: درب اتوماتیک شیشه ای لولایی .

درب های اتوماتیک شیشه ای و درب های اتوماتیک ، درهای داخلی و بیرونی، تجهیزات جانبی و سیستم های کنترل مربوط به آن ها تحت عنوان ( مشخصات فیزیکی ) در قانون ویژه استفاده معلولین مصوب 1995 در نظر گرفته شده است .در بازکن درب اتوماتیک یا برقی می تواند به منظور سهولت در دسترسی درهای ورودی سنگین یا درهای سرسراها نصب شود .
استفاده نا مناسب از سیستم  درب اتوماتیک شیشه ایی و درب اتوماتیک، با قرارد ادن کنترل آنها در محلی غیر قابل دسترس می تواند مانعی آسان شود . در چنین شراطی، مطلوب است که کارکنان ، سرویس های خدماتی و ارائه دهندگان خدمات آموزشی، تغییراتی را تحت این ظوابط برای ایجاد دسترسی آسان اعمال نمایند.درب اتوماتیک یا درب اتوماتیک شیشه ای را طوری تنظیم میکند که در زمان مشخصی از روز مراجعه می نمایند مشکل ساز خواهد شد .

درب اتوماتیک :

انواع سیستم های درب اتوماتیک :
- سیستم هیدرولیکی ( روغنی)
- سیستم های پنوماتیکی( بادی) 
- سیستم های الکترومکانیکی (گیربکسی)  

تجهیزات ایمنی :


در سیستم های درب اتوماتیک ، برای این که از آسیب رساندن به افراد و وسایل نقلیه هنگتم حرکت جلوگیری شود، باید از تجهیزاتی استفاده نمود که هم حرکت درب را علام کند و هم در صورت عبور فر یا وسیله هنگام حرکت درب ،آن را به نحوره مناسب متوقف نماید یا باز کند. معمولا برای این منظور از تجهیزات زیر استفاده می شوند. 


حسگرهای مادون قرمز :


این حسگرها که اصطلاحا چشمی نیز نامیده میشودند. دارای دو قسمت جداگانه فرستنده و گیرنده هستند . یک جفت از این حسگر ها ف گیرنده ، فرستنده ، در بیرون و یک جفت دیگر در فضای داخل در دو طرف نصی میشود  حداقل ارتفاع نصب 25 سانتی متر است و آنها را در محل هایی که امکان نصب روی دیوار نباشد ، بر روی پایه های خاصی نصب می شوند. محل نص حسگرها در دو طرف درب اتوماتیک نوع ریلی و پایه های نصب را نشان می دهد .
نحوه قرار گیری فرستنده و گیرنده در دو طرف درب ریلی ، دید از بالا پایه ای نصب چشمی  طرز کار حسگر ها به این نوع صورت میگرند که دستگاه فرستنده نور مادون قرمز را توسط یک دیود گالیم آرسند وید و بخش می کند. این اشعه توسط یک فتودیود روی گیرنده دریافت می گردد .

 موتور الکترونیکی:


 در اکثر موارد برای سیستم های در باز کن اتوماتیک از موتور های تک فاز استفاده می شود. در سیستم های درب اتوماتیک صنعتی ممکن است از موتور های سه فاز استفاده شود و این موتور ها باید قابلیت های چپگرد راستگرد شدن را داشته باشند. سیم های موتور به ترمینال های مدار الکترونیکی وصل می شوند ، این موتورهای در توان های 50 وات تا چند کیلو وات برای درب های مختلف از نظر اندازه و وزن مورد استفاده قرار میکیرد و تنها در مورد  درب های دو لنگه از دو موتور استفاده می شود ولی در بقیه موارد یک موتور مورد استفاده قرار میگیرد .