درب شیشه ای کشویی porta automatica para shopping


درهای اتوماتیک شیشه‌ای ، یکی از پرمصرف‌ترین و پرکاربردی ترین نوع درها هستند که درحال حاضر پرکاربردترین نوع از درب های اتوماتیک محسوب می‌شوند. این نوع درب‌ها می‌توانند انتخاب مناسبی برای استفاده در مکان های عمومی از جمله ادارات، بانک ها و بیمارستان ها باشند. درب اتوماتیک شیشه ای بر فراهم آورن شرایط سهولت تردد، تاثیر زیادی بر زیبایی و چشم انداز ساختمان‌ها دارد. درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای با بهره گیری از یک چشمی «مادون قرمز» حرکت افراد در محیط را تشخیص داده و باز و بسته می‌شوند.
درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای عموماً نفررو هستند و استفاده از آن‌ها در مکان‌های عمومی نوعی تکریم ارباب رجوع به شمار رفته و حس خوشایندی را در افراد و عابران ایجاد می‌کند. یکی دیگر از عواملی که درب‌های اتوماتیک شیشه‌‌ای را به گزینه‌ای مناسب برای مکان‌های عمومی تبدیل کرده است، اتوماتیک بودن آن است که باعث می‌شود افراد سالمند و کم توان نیز به راحتی قادر باشند در این مکان‌ها تردد و رفت و آمد داشته باشند.
امکان نصب درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در هنگام ساخت ساختمان و یا پس از آن وجود دارد. درهای اتوماتیک شیشه‌ای را می‌توان به سیستم اتوماسیون مراکز اداری نیز متصل نمود، همچنین می توان با تجهیز این درب‌ها به سیستم های کنترل تردد، برای ورود و خروج افراد محدودیت معین کرد.
 درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای می توانند به سرعت قفل شوند و یا در صورت نیاز در وضعیت دائمی باز یا بسته قرار گیرند. این درب ها از جنس شیشه مقاوم سازی شده ساخته می شوند. جنس قاب یا فریم درب ها از آلومینیوم ضد سایش است که می توان از روکش استیل نیز برای آن‌ها بهره مند شد.

درب شیشه ای کشویی

مزایای استفاده از درب کرکره‌ای اتوماتیک شیشه ای موارد زیر می‌باشد:
    ایجاد جلوه در زیبایی ظاهری برای ساختمانهای شرکت ها
    جلوگیری از اتلاف انرژی به دلیل باز و بسته شدن اتوماتیک
    تردد ترافیک بالا یا همان نامحدود
    قابلیت انتخاب رنگ شیشه و فریم با در نظر گرفتن بنای ساختمان
    کنترل دما و جلوگیری از ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا
    سرعت باز و بسته شدن قابل تنظیم
    اصطکاک بسیار پایین
    امکان سازگاری با دکوراسیون‌های مختلف
    عملکرد بیصدا
    امکان مجهز شدن به باتری و عملکرد در زمان قطعی برق .